O firmie

SENATOR Sp. z o. o. to prężnie i ciągle rozwijająca się firma, działająca na rynku od 1997 roku. SENATOR zajmuje się wyposażeniem wnętrz w najnowsze systemy do drzwi przesuwnych, składanych, przesuwno-składanych i uchylnych. Doświadczenia właścicieli sięgają czasów pojawienia się w Polsce pierwszych systemów zabudowy z drzwiami przesuwnymi, jakie zaistniały w naszym kraju jeszcze w ubiegłym wieku. Dajemy gwarancję profesjonalizmu i ogromnej wiedzy oraz doskonałej znajomości rynku, co zapewnia skuteczną i szybką reakcje na potrzeby odbiorcy. Stały wzrost obrotów, zwiększający się eksport oraz nowe kontakty międzynarodowe zapewniają firmie utrzymanie stabilnej pozycji na rynku krajowym jak i poza naszymi granicami.

SENATOR oferuje produkty wysokiej jakości. Nasze produkty powstały dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu specjalistów. Zabudowa wnętrza szafy może obejmować dowolne rozwiązania z wykorzystaniem półek, szuflad, koszyków, drążków na ubrania, pantografów, wieszaków na paski, krawaty na spodnie itp.

Nasza firma pomoże Państwu stworzyć przyjazne, inspirujące i nowoczesne wnętrze, służąc przy tym profesjonalną pomocą i radą.

Alu-Kolor


Era-Gost


Senator